نماد اعتماد الکترونیکی

رهگیری سفارش

کد امنیتی
تاریخ انتشار: 96-08-06 08:08:22 شنبه
نمایش: (46)

راهنمای انتخاب کارت گرافیک در خرید لپ تاپ

درباره VGA یا گرافیک بیشتر بدانیم ...
دومین فاکتور مهم در خرید نت بوک ، کارت گرافیک مناسب است. دستگاه های ارزان قیمت و پایین رده معمولا از گرافیک مجتمع (share) که داخل CPU تعبیه شده استفاده می کنند. گرافیک مجتمع برای انجام کارهای روزمره ، وبگردی و حتی اجرای بازی های سه بعدی با تنظیم پایین مناسب است.
در دستگاه های میان رده ، سطح بالا و حرفه ای از کارت گرافیک اختصاصی استفاده می شود ، بنابراین انتخاب کارت گرافیک صحیح بسیار حائز اهمیت است.


نظرکارشناسی :


Nvidia برای نوت بوک های میان رده دو کارت گرافیک GT920وGT940 را عرضه کرده است . با توجه به عملکرد بسیار بهتر GT940 و پشتیبانی از حافظه DDR5 ، برای نوت بوک های میان رده توصیه ما کارت گرافیک GT940 است.
Nvidia برای نوت بوک های سطح بالا و حرفه ای ، کارت گرافیک های GTX را عرضه کرده است که ساختار بسیار قوی تری نسبت به کارت گرافیک GT دارند.
کارت گرافیک های 1050 ، 1060 ، 1070 از خانواده های GTX به ترتیب با پشتیبانی از 4 ، 6 و 8 گیگابایت حافظه  DDR5 به خوبی پاسخگوی نیاز های حرفه ای و فوق حرفه ای شما خواهند بود.
در صورتی که از علاقه مندان کارت گرافیک های AMD هستید ، پیشنهاد ما برای نوت بوک های میان رده کارت گرافیک R5 M330 با پشتیبانی از حافظه DDR3 و برای نوت بوک های حرفه ای کارت گرافیک R7 M445 با پشتیبانی از حافظه DDR5  است.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*