نماد اعتماد الکترونیکی

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها , خدمات فروشگاه سازگار همراه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و نحوه ی خرید از فروشگاه سازگار همراه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سازگارهمراه هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، انجام خرید ، طرح‏‌های تشویقی ،  و سایر خدمات ارائه شده توسط سازگارهمراه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سازگار همراه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه سازگارهمراه از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سازگارهمراه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سازگارهمراه تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه سازگارهمراه اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سازگار همراه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه سازگار همراه ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که سازگارهمراه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها ، امکان دارد سازگارهمراه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه سازگارهمراه را در پروفایل خود لغو کنند. 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه سازگارهمراه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سازگارهمراه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را ، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه سازگارهمراه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه سازگارهمراه، مانند متن ، گرافیک ، آرم ، آیکون دکمه ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سازگارهمراه جزئی از اموال سازگار همراه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه سازگارهمراه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای سازگارهمراه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این ، اسکریپت‌ها ، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سازگارهمراه  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سازگارهمراه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات ، مشخصات فنی ، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سازگارهمراه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سازگارهمراه محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه سازگارهمراه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. سازگارهمراه محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.sazgarhamrah.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت سازگار همراه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.sazgarhamrah.com و همچنین ، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط ، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات تخفیف خورده و بصورت پیش فروش است و حداقل 25 الی 45 روز کاری پردازش و ارسال آنها زمان خواهد برد . و این برنامه در شرایط غیرعادی و حوادت غیرمترقبه و مشکلات عمومی کشوری متغیر است و خریدار با در نظر گرفتن مراتب اقدام به ثبت سفارش مینماید چراکه افزایش روزهای تأمین و ارسال کالا نیز محتمل است و خریدار با آگاهی کامل و قبول این زمان تا تأمین و پردازش از طرف سازگارهمراه میبایست صبر نماید . کلیه محصولات سایت بصورت پیش فروش و به قیمت دوبی میباشد و پس از ثبت سفارش خریدار , سازگارهمراه نیز بلافاصله اقدام به حواله ارز از طریق صرافی جهت سفارش کالا از مرجع تأمین کننده مینماید و پس از ارسال از سوی آن مرجع و امور گمرکی و ترخیص , ثبت گارانتی برای کالا صورت میگیرد  سپس برای خریدار ارسال میگردد . که این سیر امور به همکاری ادارات و شرکت های دیگر وابسته میباشد . خریدار میتواند با وارد شدن به پنل کاربری وضعیت خرید خود را مرحله به مرحله ملاحظه نماید

مرحله اول (پرداخت تائید شده ) : پس از اتمام مراحل خرید و واریز مبلغ از طریق درگاه به معنی ثبت شدن سفارش خریدار میباشد .

مرحله دوم ( در صف پردازش) زمانی که وضعیت خرید شما بدین قرار دارد بدین معنی است پرداخت ارزی از جانب صرافی به تامین کننده صورت گرفته و تأمین کننده در حال آماده سازی و ارسال کالا میباشد این مرحله از مراحل دیگر زمان بیشتری صرف میکند چرا که معمولا تعداد سفارش باید به حدنصاب قوانین کشور امارات رسیده و پس از رسیدن به تعداد مشخص و امور خروجی از این کشور و حمل تا رسیدن به یکی از گمرک های کشور عزیزمان را خواهد گذراند که روندی طولانی در حدود 25 روز خواهد بود .

مرحله سوم( در حال آماده سازی ) : در این مرحله کالا از گمرک جمهوری اسلامی ترخیص شده و حال باید بجهت ثبت گارانتی به شرکت گارانتی کننده ارسال شود . معمولا" حدود 10 روز زمان خواهد برد.

مرحله نهایی (حمل شده) : در این وضعیت سفارش بسمت خریدار ارسال گشته که با توجه به بعد مسافتی و موقعیت شهر خریدار بین 2 تا 4 روز بدست خریدار خواهدرسید .

سیاست سازگارهمراه ارائه محصولات با قیمت های بسیار پایین تر از بازار داخلی ایران است و تمام تلاش خود را نیز برای محقق شدن این امر بکار میبندد .

خریداران گرامی جهت پیگیری سفارشات تنها از پنل کاربری خود اقدام به پیگیری سفارش خود نمایند بصورتی که وارد پنل کاربری شده و در منوی سفارشات اخیر در باکسی با متن افزودن یک پیام در خصوص سفارش پیگیری نمایند و این فروشگاه بعلت جلوگیری از برداشت اشتباه  گفتاری , تنها در جواب پیام شما کتبا" درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.جهت بازگشت وجه اطلاعات حسابی که با آن خرید صورت پذیرفته مانند شماره کارت / شماره حساب / شماره شبا و همچنین اطلاعات صاحب حساب و اطلاعات تراکنش بانک اعم از شماره پیگیری و مبلغ دقیق و زمان دقیق خرید را ارایه نمایید

فروشگاه سازگارهمراه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، با دقت و بررسی کامل خرید انجام دهند چرا که پس از ثبت سفارش به هیچ وجه خرید قابل بازگشت نیست چرا که سفارشات بصورت پیش فروش و بمحض سفارش مشتری جهت خرید از تأمین کننده ی خارج از کشور وجه جهت سفارش شما به آن منبع پرداخت میگردد و در صورت انصراف زمان عودت وجه حدود 15 روز کاری زمان میبرد همچنین 1%  وجه بابت صدور فاکتور و کارمزد صرافی و حواله هزینه برده که این مبالغ و کارمزد کسر میگردد . پس از دریافت کالای خریداری شده نیز درصورت داشتن ایراد و یا مغایرت کالا , تا هفت روز از زمان تحویل میتوانند کالا را به آدرس فروشگاه برگردانده و کالای سالم و بدون مغایرت برایشان ارسال گردد و فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

(فروش به همکار نداریم)

سازگارهمراه هیچ گونه برنامه ای جهت فروش محصولات خود به فروشگاه ها و فروشندگان و واسطه های بازار ندارد و حق خود را در خصوص کنسل نمودن خرید این دسته از خریدارن محفوظ دانسته و میتواند خرید را لغو و مبلغ خرید را عودت نماید لذا همکاران و فروشگاه داران و فروشندگان عزیز لطفا" تقاضای جهت خرید ثبت ننمایید.

نمایندگی

 کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فروشگاه سازگار همراه اطلاع دهید.